Obsah
rss

Navigačné menu

Preskočiť navigačné menu

Výzva k súťaži najlepších..

[ 17.10.2012 ]

Priatelia Zeme-CEPA v spolupráci s medzinárodnou sieťou mimovládnych organizácií CEE Bankwatch Network..
viac

JUNIOR NOWACO CUP 2009/10

[ 24.02.2010 ]

Výsledky súťaží JUNIOR NOWACO CUP 2009/10 v profesii kuchár a cukrár a súťaže Mladý mechatronik v profesii..
viac

Vyhlásenie súťaže JUNIOR NOWACO..

[ 06.10.2009 ]

Klub mladých kuchárov a cukrárov – SZKC v spolupráci so Štátnym inštitútom odborného vzdelávania vyhlasuje..
viac

Štruktúra stredoškolskej súťaže ZENIT v programovaní, elektronike a strojárstve

 

 TENTO PROJEKT JE PODPORENÝ PROSTREDNÍCTVOM PROGRAMU

ŠVAJČIARSKO-SLOVENSKEJ SPOLUPRÁCE V RÁMCI

ROZŠÍRENEJ EURÓPSKEJ ÚNIE.

 

WWW.PODPORMEREMESLA.EU

  

 

zenit_logo


 Štruktúra ZENIT

 

  1. Školský rok 2014/2015
    1. Výsledková listina
      1. Programovanie
        1. Kategória A
        2. Kategória B
        3. Kategória WEB
      2. Elektronika
        1. Kategória A
        2. Kategória B
      3. Strojárstvo
        1. Kategória A
        2. Kategória B1
        3. Kategória B2
    2. Bulletin
    3. Zadania pre krajské kolá
      1. Programovanie
      2. Webdizajnér
      3. Elektronika
      4. Strojárstvo
    4. Vyhlásenie súťaží
    5. Zoznam súťažiacich
      1. Programovanie
        1. Kategória A
        2. Kategória B
        3. Kategória WEB
      2. Elektronika
        1. Kategória A
        2. Kategória B
      3. Strojárstvo
        1. Kategória A
        2. Kategória B1
        3. Kategória B2
    6. Harmonogram krajských kôl ZENIT
    7. Organizačno-technické pokyny
      1. Programovanie
      2. Elektronika
      3. Strojárstvo
    8. Organizačný poriadok
    9. Adresár celoštátnej odbornej komisie
    10. Tlačivá

  2. Školský rok 2013/2014
    1. Vyhodnotenie
    2. Bulletin ZENIT
    3. Termínovník realizátorov krajských kôl
    4. Organizačno-technické pokyny
      1. Programovanie
      2. Webdizajner
      3. Elektronika
        1. Výsledková listina kategória A - SOŠ
        2. Výsledková listina kategória B - SOŠ
      4. Strojárstvo
        1. Výsledková listina kategória A SOŠ
    5. Testovacie zadanie
    6. Dotazníky  
    7. Fotogaléria

  3. Školský rok 2012/2013
  4. Školský rok 2011/2012
  5. Školský rok 2010/2011

  6. Školský rok 2009/2010

  7. Školský rok 2008/2009